دانلود Google Docs v1.6.192.06.35 – نرم افزار ساخت و ویرایش اسناد گوگل اندروید

نوشته دانلود Google Docs v1.6.192.06.35 – نرم افزار ساخت و ویرایش اسناد گوگل اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

ساخت و ویرایش اسناد با نرم افزار اندروید Google Docs

کمپانی مطرح و قدرتمند Google نرم افزار کاربردی و سودمندی را برای دستگاه های اندرویدی روانه بازار کرده است. با نصب نرم افزار اندروید Google Docs برروی موبایل ها و دستگاه ها اندروید خود براحتی میتوانید اسناد متنی جدید ایجاد کنید و یا اسناد متنی خود را ویرایش کنید.

به کمک این نرم افزار دیگر نگران از دست دادن اطلاعات خود نباشید، زیرا نرم افزار بطور خودکار اطلاعات را ذخیره میکند. همچنین براحتی میتوانید اسناد خود را بطور همزمان از طریق دستگاه های اندرویدی دیگر دسترسی داشته باشید و آنها را از هرجا که دوست داشتید ویرایش کنید. علاوه براینکه به کمک این نرم افزار میتوانید فایل های متنی مایکروسافت آفیس Word  را باز کرده و یا ویرایش کنید. همچنین میتوانید اسناد خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید یا اگر کاربر دیگر هم این نرم افزار را داشته باشد براحتی با همکاری یکدیگر میتوانید اسناد را آماده کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Google Docs :

– نرم افزار قدرتمند ایجاد و ویرایش اسناد

– امکان ویرایش فایل های متنی Word

– ذخیره سازی خودکار اطلاعات

– دسترسی به اسناد در دستگاه های مختلف اندروید

– امکان به اشتراک گذاری اسناد

– رابط کاربری ساده و آسان

 

نرم افزار اندروید Google Docs ساخت کمپانی قدرتمند Google میباشد که یکی از جدیدترین نرم افزارهای ایجاد متن و ویرایش اسناد دستگاه های اندرویدی میباشد. این نرم افزار اندرویدی قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید با سیستم عامل ۴٫۱ و بالاتر میباشد.

جوان موبایل – مارکت اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.