دانلود PhotoMirror Pro Collage Maker v1.23 – نرم افزار ادیت عکس آینه ای اندروید

نوشته دانلود PhotoMirror Pro Collage Maker v1.23 – نرم افزار ادیت عکس آینه ای اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

نرم افزار اندروید PhotoMirror Pro Collage Maker یک نرم افزار در زمینه ساخت کلاژ به صورت عکس های آینه ای می باشد. یکی دیگر از نرم افزار های ویرایشی عکس نرم افزار اندروید PhotoMirror Pro Collage Maker بوده که شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی قادر هستید عکس های خودتان را به صورت آینه کرده و در کنار هم قرار دهید. این نرم افزار دارای افکت های بسیار جالبی می باشد که عکس های تان را به نحوی زیبا و خلاقانه عمل می آورد.

از قابلیت های نرم افزار اندروید PhotoMirror Pro Collage Maker می توان به یک نرم افزار ویرایش عکس، امکان انعکاس عکس به صورت آینه، امکان قرار دادن ۹ عکس در کنار هم، امکان افکت گذاری های جالب به صورت آینه ای در کنار هم، امکان افکت گذاری به صورت ۲ بعدی و ۳ بعدی، امکان ترکیب چند عکس در کنار هم، دارای کلاژ های متنوع، بیش از ۱۰ فیلتر منحصر به فرد از قبیل Alone، Drama، Icy ، دارای فریم های زیبا که عکس های آینه ای تان را جذاب تر می کند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید PhotoMirror Pro Collage Maker :

– امکان انعکاس عکس به صورت آینه

– امکان قرار دادن ۹ عکس در کنار هم

– امکان افکت گذاری های جالب به صورت آینه ای در کنار هم

– امکان افکت گذاری به صورت ۲ بعدی و ۳ بعدی

– امکان ترکیب چند عکس در کنار هم

– دارای کلاژ های متنوع

– بیش از ۱۰ فیلتر منحصر به فرد از قبیل Alone، Drama، Icy

– امکان استفاده از فریم های زیبا

 

نرم افزار اندروید PhotoMirror Pro Collage Maker در فروشگاه گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ بوده و تا کنون بیش از ۵ میلیون کاربر از این نرم افزار استفاده نموده اند.

جوان موبایل – مارکت اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.