دانلود Rush Rally 2 v1.66 – بازی رالی خشن ۲ اندروید

نوشته دانلود Rush Rally 2 v1.66 – بازی رالی خشن ۲ اندروید اولین بار در جوان موبایل پدیدار شد.

بازی اندروید Rush Rally 2 بازی هیجان انگیز در سبک مسابقات رالی میباشد.در این بازی اندرویدی مسابقات رالی در روز و شب را تجربه کنید و در هفت کشور مختلف به مسابقات ماشین بپردازید.در این بازی اندرویدی در ۷۲ لوکیشن و جاده مختلف رالی خواهید داد و شرایط مختلف جاده ای مثل جاده پوشیده از برف،آسفالت و جاده خاکی را تجربه خواهید کرد.در بازی اندروید Rush Rally 2 در مسابقات جهانی قهرمانی رالی شرکت کنید و مهارتهای رانندگی خود را به کار گیرید و قهرمان رالی جهان شوید!

در بازی اندروید Rush Rally 2 بهترین مدلهای ماشین را میتوانید برای شرکت در رالی های مختلف انتخاب کنید بهترین ماشینهای مسابقات رالی Formula1, Split-Second, Sonicو… در انتظار شما میباشد! با این بازی اندرویدی میتوانی به فیسبوک و یا گوگل پلی متصل شوید و با سایر بازیکنان جهان در رالی های قهرمانی رقابت کنید.در بازی اندروید Rush Rally 2 دو سیستم کنترلی لمسی و تیلتی در اختیار دارید در سیستم لمسی به وسیله لمس صفحه نمایش و حرکت دستگاه اندرویدتان به جهت های مختلف حرکت کنید و در سیستم تیلت با ابزارهای کنترلی روی صفحه نمایش ماشین مسابقه خود را کنترل کنید.

بازی اندروید Rush Rally 2 دارای گرافیک بی نظیر HD با کیفیت ۶۰ فریم در ثانیه میباشد که این ویژگی باعث میشود بتوانید در تلویزیونهای اندروید هم این بازی را نصب کنید و با کیفیت بالای تصویر به مسابقات رالی بپردازید.در این بازی اندرویدی چندین مینی گیم محتلف مثل راهسازی و… وجود دارد که میتوانید خود را با آنها هم سرگرم کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید  Rush Rally 2 :

-بازی هیجان انگیز در سبک مسابقات رالی

-مسابقات رالی در هفت کشور و ۷۲ لوکیشن و جاده مختلف

-شرکت در مسابقات جهانی قهرمانی رالی

-دارای بهترین مدلهای ماشین از Formula1, Split-Second, Sonic و…

-امکان مسابقه سایر بازیکنان جهان در رالی های قهرمانی

-دارای دو سیستم کنترلی لمسی و تیلتی

– دارای گرافیک بی نظیر HD با کیفیت ۶۰ فریم در ثانیه

– امکان نصب در تلویزیونهای اندروید

– دارای چندین مینی گیم محتلف

 

بازی اندرویدRush Rally 2 در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۵ هزار کاربر در گوگل پلی آنرا دانلود کرده اند. برای اجرای این بازی اندرویدی احتیاج به اتصال به اینترنت ندارید و بازی به صورت آفلاین قابل اجرا است.

جوان موبایل – مارکت اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.