تبلیغات
پیچیده - مطالب فروردین 1398

امروز:

احتمال ساخت نسخه جدید عنوان Star Wars

عناوین مختلفی از بازی‌های ویدیویی در سبک اکشن و سوم شخص از ابتدای ساخته شدن کنسول‌ها و پلتفرم کامپیوتر طراحی و منتشر شده‌اند اما همه این عناوین مورد استقبال گیمرها قرار نگرفته‌اند و سازندگان عناوینی که توانستند بین کاربران محبوب شود، سعی کردند با انتشار نسخه‌های جدیدتر بازی‌های خود، هم فروش بیشتری کنند و هم برای کاربران داستان‌های جدیدی را وارد این عناوین کنند.

یکی از قدیمی‌ترین نویسندگان عناوین مطرح سبک اکشن، مثل بازی‌های Tomb Raider و Uncharted، امی هنیگ است. امی هنیگ بیش از دو دهه است که در صنعت ساخت بازی‌های ویدیویی فعالیت می‌کند. وی ابتدا در شرکت مشهور ناتی داگ فعالیت می‌کرد و بازی مشهور آنچارتد را نوشت، امی هنیگ پس از مدتی از این شرکت خارج شد و به شرکت EA پیوست چرا که او می‌توانست داستا‌ن‌های جذابی را برای عناوین سبک اکشن و سوم شخص بنویسد.

احتمال ساخت نسخه جدید عنوان Star Wars وجود دارد

وی پس از ورود به شرکت EA کارگردانی بازی‌های مطرحی از جمله یکی از نسخه‌‌های بتلفیلد را برعهده داشت. عنوان مطرح هنیگ در شرکت EA بازی Star Wars بود که دو نسخه از آن توسط این شرکت و با نویسندگی هنیگ منتشر شد اما شرکت الکترونیک آرتز قصد متوقف کردن این سری عنوان را دارد و بنابراین داستان نویسی هنیگ ناقص باقی می‌ماند.

احتمال ساخت نسخه جدید عنوان Star Wars وجود دارد

اما نویسنده سری استار وارز اعلام کرد: پس از خروج من از EA، من با تیم خودم این عنوان را ادامه خواهیم داد و امیدوار هستیم بتوانیم از پس هزینه‌های ساخت بازی برآییم اما از طرفی هم سایر توسعه دهندگان این عنوان اعتقاد دارند که داستان این عنوان نمی‌تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند اما به احتمال زیاد ساخت عناوین پرطرفدار ادامه خواهند داشت. وی همچنین اعلام کرد که شرکت نینتندو آماده همکاری با اوست و امکان دارد بازی های AAA خود را در این شرکت ساخته و منتشر کند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


نوشته شده در : دوشنبه 19 فروردین 1398  توسط : مدیر سایت.    نظرات() .

نسل بعدی کنسول‎‎‌های بازی

بر اساس گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است فروش نسل فعلی کنسول‌های بازی باید کاهش پیدا کند، زیرا در حال حاضر صحبت‌هایی از نسل جدید کنسول‌های سونی و مایکروسافت به گوش می‌رسد. مطمئنا اگر نسل بعدی این دستگاه‌ها وارد دنیای فناوری شود می‌تواند تغییرات زیادی در آن ایجاد کند، به همین دلیل گیمرها دیگر کنسول‌های قدیمی را خریداری نمی‌کنند و منتظر نسل بعدی آن‌ها می‌مانند.

با احترام به کنسول‌هایی که در حال حاضر وجود دارند باید گفت که در حال نزدیک شدن به پایان چرخه استفاده از آن‌ها هستیم و دنیای گیمینگ خواستار مدل‌های بهتر و جدیدتری است. پلی استیشن و Xbox رقبای همیشگی یکدیگر به حساب می‌آیند که اکنون در حال ساختن نسخه بعدی کنسول‌های جذاب خود هستند. نسل بعدی کنسول‌ها باید اتفاقات جدیدی در دنیای گیمینگ رقم بزند.

البته هنوز اطلاعات به صورت رسمی از نسل بعدی کنسول‌ها فاش نشده است اما شایعاتی در این رابطه وجود دارند که گاهی نمی‌توان آن‌ها را تکذیب یا تائید کرد. برای مثال گفته می‌شود که اطلاعات تراشه استفاده شده از نسخه بعدی پلی استیشن یعنی PS5 فاش شده است.

اما با توجه به این که سونی امسال از حضور در رویداد E3 اجتناب کرد، پیش بینی آینده کنسول‌های این شرکت کمی سخت به نظر می‌رسد. شاید به زودی مایکروسافت پیش قدم شده و نسل بعدی کنسول Xbox را معرفی کند و یا نینتندو از نسخه بعدی خود رونمایی کند. دنیای فناوری همیشه در حال رشد و پیشرفت است. در این چند سال اخیر نیز این پیشرفت به سرعت هر چه تمام‌تر در حال انجام است؛ در نتیجه ما باید منتظر یک جهش و انقلاب عظیم در صنعت بازی‌های ویدئویی باشیم زیرا مدتی است که آپدیتی در این عرصه رخ نداده است و این موضوع انقلابی بزرگ را می‌طلبد.


نوشته شده در : دوشنبه 19 فروردین 1398  توسط : مدیر سایت.    نظرات() .